Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Hledáme novou kolegyni na pozici Všeobecná sestra do nepřetržitého provozu

Datum publikování: 16.03.2021

Domov Iris, příspěvková organizace,
Rybářská 1223/13, 709 00, Ostrava – Mariánské Hory

přijme

Všeobecnou sestru do nepřetržitého provozu

Náplň práce

  • plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu

Nabízíme

  • platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 10. platová třída
  • ošetřovatelský příplatek, příplatky za SO, NE, NOC a státní svátky
  • možnost osobního příplatku a mimořádných odměn
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na penzijní pojištění apod.)
  • další vzdělávání a rozvoj

Požadujeme

  • minimálně úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství, popř. vyšší odborné anebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb.

Další požadavky

  • spolehlivost, flexibilita, samostatnost, rozhodovací a komunikační schopnosti, empatie a laskavý přístup, schopnost pracovat v týmu, loajalita
  • zdravotní způsobilost, fyzická a psychická odolnost
  • trestní bezúhonnost

Zahájení pracovního poměru

  • 1.5. 2021, případně dle domluvy

Kontakt

  • Leona Pastrňáková, +420 596 621 689, pastrnakova@iris-ostrava.cz