Přeskočit na obsah
logo Ostrava

I v po povodňové jídelně může být krásný ples

Datum publikování: 12.02.2025

Zde máme milá slova od jedné z našich klientek, paní Hanky:

Dnešek je významný den. Aspoň pro nás. Uskutečnil se ples Domova Iris. První velká akce konaná ve velké jídelně, která byla zdevastovaná loňskou povodní. Nyní již je zčásti schopná provozu.

Nové stoly, nové židle a dnes i nádherná výzdoba. Na stolech bílé ubrusy, na stropě spousta balónků a papírové girlandy. Všichni klienti se „hodili do gala“ a celí natěšení se zde ve 14 hodin sešli. Již na nás čekal pan Prášek se svojí hudbou, která nás provázela celým plesem. Známé popové písničky i lidovky – kdo mohl, tak si zatančil, ostatní poslouchali a zpívali.

Bohatý bufet nabízel chlebíčky, zákusky a spousta pití. Alko, nealko, pivo, víno i tvrdý alkohol. Samozřejmě taky káva. A vrcholem odpoledne byla tombola. Díky sponzorům velmi bohatá tombola: spousta značkové kosmetiky, knihy, různé oplatky a taky nějaké lahvinky vína.

Dovolte mi, abych na závěr poděkovala: vedení Irisu, že uvolnilo peníze a díky tomu jsme měli hudbu a bufet za slušné ceny, všem pracovnicím, které ples zorganizovaly, jídelnu nazdobily a postaraly se o bufet, všem pečovatelkám, které doprovodily a přivezly klienty do jídelny, všem pečovatelkám, které nás obsluhovaly, všem pečovatelkám, které zůstaly na stanicích a staraly se o zbylé klienty, panu Práškovi za jeho hudbu, všem sponzorům, díky nimž jsme měli tak bohatou tombolu.

Myslím, že letošní ples jsme si všichni užili a budeme na něj ještě dlouho vzpomínat.