Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Příjemné setkání s ostravským sborem

Datum publikování: 07.05.2026

Po nějaké době k nám opět zavítal ostravský smíšený sbor. Na jeho vystoupení jsme se velmi těšili a naši milí hosté nás ani tentokrát nezklamali.

Pod taktovkou svého sbormistra doc. Mgr. Jana Spisara, Ph.D., nám sbor předvedl krásné hudební vystoupení. Jedna ze zpěvaček se zároveň ujala role moderátorky a provedla nás pásmem převážně lidových písní. Mnohé z nich jsme si s chutí zazpívali společně.

Čas vyhrazený pro vystoupení utekl až příliš rychle. Bylo nám skoro líto, že už se musíme rozloučit, protože v souboru jsou velmi sympatičtí lidé, se kterými se vždy rádi potkáváme.

Děkujeme celému sboru za příjemné hudební odpoledne plné známých melodií a milé atmosféry.