Přeskočit na obsah
logo Ostrava

„Vy máte sametový hlas“: řekl Jarek Nohavica

Datum publikování: 21.11.2023

Takové hodnocení a i další jen pozitivní dostala od porotců soutěže 6. ročníku Kosáka Přívozáka naše klientka. Na soutěž ve zpěvu, kterou pořádal Domov Slunovrat, se připravovala jen pár dní. Celou přípravu zkomplikovalo onemocnění hlasivek, které se nechtělo  s blížícím  termínem se zlepšit. Paní Hanka Dvořáková to nevzdala. Našla odvahu a spolu s doprovodem 15. listopadu usedla do auta a vydala se směrem do Přívozu.

Vybrala si a zazpívala píseň Červená řeka od Heleny Vondráčkové. A svým přednesem získala velkou pochvalu od porotců, ale i ostatních účastníků soutěže.

Konkurence byla veliká, mezi soutěžícími byli sboroví zpěváci a hudebníci a přesto se podařilo získat paní Hance ocenění nejvyšší.

Celou touto akcí provázeli zaměstnanci Domova Slunovrat a jako hlavní host a porotce byl Jarek Nohavica, který paní Dvořákovou tak mile ohodnotil.

Paní Hanka byla z celé soutěže velmi nervózní, ale jak sama na závěr hodnotí: Byla to krásná soutěž, příjemní lidé a já se navíc vracela i s tou pomyslnou třešinkou na dortu.

Gratulujeme paní Hance a děkujeme Domovu Slunovrat za pozvání.